Отримала ускладнення після грипу: у Львівському районі померла десятикласниця
Школярка майже місяць перебувала в реанімації у критичному стані.
У Львівському районі померла школярка Олена Зелик. Дівчинка майже місяць перебувала в реанімації у критичному стані. Ускладнення вона отримала після грипу. Про це повідомила Солонківська територіальна громада 24 березня.
"Оленка Зелик стала Янголом, Вона з усіх сил боролася за своє життя, а ми молилися за неї???? Але Господь покликав дівчинку до себе.
Невимовний біль. Щиро співчуваємо рідним і близьким", - йдеться у повідомленні.
У коментарі LMN вчителька місцевої школи та хресна мама дівчини Марія Опока, Олена потрапила до лікарні у понеділок, 24 лютого, із грипом типу В.
“Грип дав ускладнення Олені на серце, запалився міокард (серцевий м’яз)”, – зазначила вчителька.
«Її вже відключили від серцевого апарату ЕКМО. Зараз вона є на гемодіалізі, щоб стабілізувати роботу нирок. Кожного дня по чотири години відвідує цю процедуру. Досі знаходиться на ШВЛ, має пневмонію», – зазначила згодом пані Марія.
Дівчині також довелось ампутувати кінцівку.
«У неї ампутована кінцівка, бо затрамбувало, і необхідно було рятувати її. Але, за словами лікарів, пік вже позаду. Наразі в найгіршому стані легені, лікарі стежать за ситуацією», – розповідала раніше жінка.
Також раніше у Львівському центрі служби крові, що на вул. Миколайчука, 9 у м. Львів, дівчинці шукали донори.
varta1.com.ua: Новини
Перед судом у Львові постане екс-посадовець комунального підприємства за зловживання службовим становищем
Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років
Викриття розкрадання 4 млн грн: гроші були виділені на будівництво корпусу “Охматдиту” у Львові
Під час підготовки проєктної документації директор державного підприємства свідомо вніс неправдиві дані у розрахунки вартості її виготовлення
У Львові 24 березня призупинять подачу опалення
Водночас всі школи, садочки, поліклініки і лікарні тепло отримують у звичному режимі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі