"п***й на герб": дівчина спалила футболку з національним гербом України та виклала це на відео (відео, фото)

шдщж
шдщж

Дівчина та її подружка спалили футболку з національним гербом України та оприлюднили відео. Згодом одна з них пояснила свій вчинок тим, що їй «п***й на герб», начеб то тому, що це футболка її колишнього хлопця.

Про це йдеться в телеграм-каналі Катарсис.Школярки знімали відео підпалу, яке згодом одна з них завантажила на свою сторінку в соцмережі. Після на дівчину посипалися негативні коментарі — незадоволені підписники дорікали їй в тому, що вона зазіхнула на національний герб.Коли у школярки з ніком  s_0f_ff.a_ спитались, для чого вона це зробила, вона відповіла, що їй байдуже на герб, оскільки футболка належить її колишньому бойфренду.

«Ти розумієш, що мені по**уй на цей герб. Ця футболка – мого колишнього. Мені боляче на неї дивитись було. І що, що там герб. Ну герб та й герб. Знаєш, скільки «баб» її носило», - відповіла дівчина на зауваження одного з користувачів інстаграму.Згодом дівчині довелося вибачитись за свій вчинок.

«Я прошу щирого вибачення за те, що спалила футболку з гербом України. Я розумію, я була неправа», - сказала вона на відео.