П’яна львів’янка двічі повідомляла в поліцію про вбивства
У Львові поліцейські притягнули до відповідальності місцеву мешканку, яка в нетверезому стані надала два неправдиві повідомлення про вбивства.
Про це, 1 травня, пише пресслужба Патрульної поліції Львівської області.
«Учора, 30 квітня, близько 20.45 год., на оперативну лінію »102" надійшло повідомлення від жительки міста Львова про вбивство. За вказаною у повідомленні адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група Галицького відділу поліції та працівники інших служб. За десять хвилин після першого повідомлення ця ж громадянка знов зателефонувала на оперативну лінію, повідомивши про ще одне вбивство. За вказаною адресою також виїжджали правоохоронці. В обох випадках інформація про вбивства не підтвердилась", — йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановили особу жінки, котра надавала неправдиві повідомлення — нею виявилась 55-річна львів’янка, котра раніше вже притягувалась до адміністративної відповідальності за подібні правопорушення. На час здійснення дзвінків вона перебувала в нетверезому стані.
Правоохоронці склали на жінку протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАК. За вчинене їй загрожує покарання — штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Путін уточнив, скільки ще триватиме війна
- Україна і США обговорили повітряне перемир’я, - Reuters
- Зеленський присвоїв звання Героя України гендиректору Дніпропетровської обласної лікарні Сергію Риженку
- Путін заперечив відповідальність за вторгнення в Україну
- Група туристів на мотоциклах намагалася «прорватися» на вершину гори Петрос, попри заборону на джипінг
Найчитаніше
- "Шахеди" можуть стати справжнім кошмаром для Львова і Волині: названо умову
- На Львівщині двоє підлітків потрапили у смертельну ДТП
- На Львівщині поліція почала перевірку за фактом прослуховування російськомовних пісень
- У ДТП на Львівщині загинув 17-річний мотоцикліст, його 14-річна сестра у лікарні
- У Меджугор'є осквернено статуї Богоматері
Коментарі