П'яний водій на Хмельниччині спровокував смертельну ДТП і втік з місця події
Правоохоронці знайшли чоловіка - він переховувався у знайомого
Вчора, 21 серпня, близько 19:00 години по вулиці Козацький Шлях у селі Довжок, що на Хмельниччині, трапилася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув один з водії та травмувався пасажир. Аварію спровокував п'яний кермувальник, який одразу втік з місця події та переховувався у свого знайомого. Однак, правоохоронці оперативно відшукали та затримали винуватця. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Хмельницькій області.
За даними поліції, 36-річний житель села Рихта, керуючи автомобілем «Hyundai», допустив зіткнення з автомобілем «Peugeot» під керуванням 57-річного жителя Кам’янця-Подільського, який рухався у попутному напрямку.
«Внаслідок аварії водій «Peugeot» загинув на місці події. Його 31-річний пасажир, мешканець Львова, отримав тілесні ушкодження. Чоловіка госпіталізували до Камʼянець-Подільської міської лікарні.36-річний водій автомобіля «Hyundai» втік з місця події, залишивши автівку. Працівники поліції протягом години знайшли його в тому ж селі. Він переховувався у знайомого», - йдеться у повідомленні.
Перевірка на стан алкогольного спʼяніння, яке винуватець аварії проходив у медичному закладі, показала, що кількість алкоголю в його крові перевищує допустиму норму в 4 рази. Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Раніше повідомляли, на автодорозі «Мукачево – Львів» неповнолітня водійка забрала життя двох людей і загинула сама
За даним фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Хмельницькій області відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі