Водій напідпитку на Львівщині злетів в кювет (ФОТО)

Львів Новини

Кажуть, тікав від поліції

В неділю 20 серпня в Модричах, що на Львівщині ввечері сталася дорожньо-транспортна пригода. Зі слів очевидців водій тікав від поліції в нетверезому стані та злетів в кювет. Про це пише ДРОГОБИЧ LIVE

Як розповів 21 серпня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді представника Трускавецького відділення поліції Андрія Пахович, така ситуація дійсно відбулася.

«20 серпня в Модричах машина злетіла в кювет, водій був напідпитку. Обійшлося без потерпілих. Оформлено ДТП, водія притягнуть до відповідальності за керування ТЗ в нетверезому стані», - йдеться у повідомленні.

Обставини встановлюють правоохоронці.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  2. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  3. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
  4. На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
  5. У поліції Львівщини повідомили подробиці ДТП за участі двох вантажівок і кросовера (ФОТО)