П’яний водій вчинив смертельну ДТП на Львівщині (ФОТО)
Людина загинула
Внаслідок автозіткнення у Львівському районі загинув водій легкового авто. Встановлено, що водій іншої автівки перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Автопригода зі смертельними наслідками сталася 6 березня, близько 17.25, на автодорозі «Рава-Руська-Магерів» у селі Старе Село Львівського району.
«Відбулося зіткнення між автомобілями «Audi A4», яким керував 42-річний житель Рава-Руської, та «Volkswagen Polo» під керуванням 57-річного мешканця одного з сіл Львівського району», - встановили попередньо працівники поліції.
Від отриманих внаслідок автозіткнення травм водій «Volkswagen Polo» загинув на місці події.
«Встановлено, що водій «Audi A4» керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Він затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід», - додали в поліції.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Для довідки: Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі