П’яний та з рушницею: як сільський голова тікав від поліції на авто
У Тисменицькому районі, Івано-Франківської області, затримали посадовця зі зброєю, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
Чоловік пришвидшив автівку і намагався втекти, але йому завадили поліцейські.
Це сталося 27 листопада, близько 18 години. Саме тоді до тисменицьких правоохоронців зателефонували мешканці і сказали, що почули постріли. На місце виїхали правоохоронці. Невдовзі, порушника виявили та оштрафували. Йдеться про сільського голову одного із сіл Тисмениччини, пише прес-служба Нацполіції області.
Чоловік керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Ще до зупинки намагався втекти, побачивши поліцейське авто. Керманич у салоні автомобіля мав гладкоствольну мисливську рушницю, яку перевозив і зберігав з порушеннями.
На чоловіка правоохоронці склали три адміністративні протоколи за ст. 85 (порушення правил використання об’єктів тваринного світу), ст. 130 (водіння у нетверезому стані) і ст. 191 (порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів) КУпАП. Рушницю вилучено для проведення експертизи.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі