П’яний волинянин покусав патрульну та вдарив її головою

1501837514-410
1501837514-410

У Луцьку чоловіка покарали за напад на працівника патрульної поліції. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 12 листопада, пише "Під Прицілом".

Капрал поліції разом із лейтентантом поліції несли службу по охороні громадського порядку в складі екіпажу «Цунамі 305» у Луцьку і 24 травня 2019 року, близько 21 години отримали інформацію про виклик про тілесні ушкодження.

Приїхавши на вказане місце поліцейські  виявили порушника, який перебував в стані алкогольного сп’яніння та вів себе неадекватно, погрожував фізичною розправою працівникам поліції.

Поліцейська намагалася одягнути кайданки, але чоловік двічі вкусив поліцейську за кисть правої руки та вдарив головою в передпліччя правої руки.

«Перешкоджаючи законному застосуванню сили, два рази вкусив поліцейську за кисть правої руки, чим умисно заподіяв вищевказаному працівнику поліції під час виконання ним службових обов’язків, фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень», — йдеться у тексті вироку.

За напад на представника правоохоронних органів, чоловіку присудили 3 роки і 6 місяців позбавлення волі, проте звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном тривалістю 2 роки.