П’ятий президент України не з’явився на допит до ДБР

47279164_303
47279164_303

Держбюро розслідувань направило до Генпрокуратури проєкт підозри проти п’ятого президента Петра Порошенка. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364).

Проте Петро Порошенко знову не з’явився до Державного бюро розслідувань на допит у справі щодо зловживання влади або службовим становищем під час скасування у 2016 році рішення голови однієї з місцевих РДА у Миколаївській області. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова, передає «УНН».

Вона повідомила, що екс-президент був сьогодні викликаний до ДБР для проведення допиту.

«Він мав відбутися в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке стосується можливого зловживання владою або службовим становищем п’ятим президентом України під час скасування ним у 2016 році рішення голови однієї з місцевих державних адміністрацій в Миколаївській області. Мова йде про скасування рішення, яке стосується скасування 1,5 тис гектарів земель до земель запасу державної власності. На проведення слідчих дій не з’явився…», — розповіла Іванова.

Нагадаємо, ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру Порошенку.