Палієм військових автомобілів на Волині виявився брат загиблого українського снайпера
Підліток з Волині виконував підпали на замовлення ФСБ росії
Одним з юнаків, які на Волині підпалили авто військових на замовлення російських спецслужб, був брат по батькові загиблого військового.
Про це виданню ВСН стало відомо з власних джерел.
Нагадаємо, СБУ та Нацполіція затримали двох підпалювачів – 15-річного та 18-річного юнаків з Володимирського району, які виконували замовлення на Волині. Діяли вони на замовлення фсб росії. Повнолітньому фігуранту в один з месенджерів написав невідомий: за винагороду той зі спільником мали підпалити авто військового або правоохоронця, зняти це на відео і надіслати замовнику. Двох зловмисників затримали, коли вони підпалили службове авто ЗСУ, яке проходило техобслуговування в регіоні після виконання бойових завдань на фронті. Наразі затриманим повідомлено про підозри за двома статтями. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
Виданню ВСН стало відомо, що один із зловмисників – 15-річний мешканець одного з сіл Волині. Він є братом по батькові 25-річного Героя з Волині Максима Карамальського. Інший зловмисник – 18-річний хлопець.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі
Помстився за брата?