Пальне в Україні продовжуватиме дорожчати: коли чекати пікових цін на бензин
Що чекає водіїв найближчим часом
Вартість бензину, як і прогнозувалося раніше почала поступово підвищуватись. Що очікує власників авто й надалі, інформує Телеграф.
В ефірі телемарафону директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн заявив, що найближчим часом тенденція збережеться.
За його словами, ціни на бензин досягнуть 50-55 гривень за літр, тоді як літр дизпалива коштуватиме 45-50 гривень.
«Очікуємо, коли нові податки вже повністю інтегруються в ціну, а це буде, коли нові липневі обсяги замінять собою запаси з червня та травня, що дизпаливо буде в діапазоні 45-50 грн. за літр, бензин 50-55 грн. за літр», — розповів експерт.
При цьому Куюн звернув увагу на те, що 2022 року бензин коштував ще дорожче. Навіть його висока вартість тоді не позначилася на попиті, додав він.
Відомо, з 1 липня в Україні повернули акциз на пальне та розмір ПДВ до довоєнного рівня (замість 7% він став 20%).
Яка зараз вартість бензину?
Зараз вартість пального в середньому складає:
- Бензин А-95 преміум -50, 01 грн
- Бензин А-95 47,93 грн
- Бензин А-92 45,22 грн
- Дизельне паливо 47,00 грн
- Автогаз – 23,39 грн
Читайте також: Україні бензин та дизель дорожчають: які ціни будуть через місяць
Додамо, що раніше повідомлялося, через підвищення цін на паливо, напевно, підвищиться і вартість перевезення сировини та готових продуктів, а тому українцям треба бути готовими до того, що ціни в магазинах теж поповзуть вгору.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі