Паралімпійські ігри-2024: Віктор Дідух з Львівщини - фіналіст у настільному тенісі

Фінал відбудеться завтра, 7-го вересня

Віктор Дідух - фіналіст Паралімпійських ігор-2024 у настільному тенісі!

У півфіналі українець переміг суперника з Таїланду 3:1 і пробився до фіналу особистого турніру у класі MS8

Фінал відбудеться завтра, 7-го вересня, о 14:00.

Нагадаємо, днями Віктор Дідух став бронзовим призером Паралімпійських ігор у Парижі. Разом з Іриною Шинкаровою спортсмен посів третє місце в міксті.

У чверть фіналі параатлет зі Львівщини переміг шведа Еміля Андерссона у п'яти сетах: Віктор Дідух (Україна) — Еміль Андерссон (Швеція) — 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 12:10, 13:11)

Півфінал особистих змагань з настільного тенісу за участі Дідуха відбудеться у п'ятницю, 6 серпня. Путівку до фіналу українець розіграє з Фісітом Вангпхонпханасірі (Таїланд).

Довідково:

Віктор Ігорович Дідух (23 січня 1987) — український спортсмен з настільного тенісу. Чемпіон Літніх Паралімпійських ігор. Майстер спорту України міжнародного класу. Заслужений тренер України. Заслужений майстер спорту України.

Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Чемпіон Європи 2015 року. Багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів 2016 року.

varta1.com.ua: Новини