Парфуми, елітний алкоголь та медичне обладнання: митники затримали на кордоні іноземця (ФОТО)

Незадекларований імпортний товар обернувся для іноземця втратою брендів

У неділю, 5 листопада, на митному посту «Астей» закарпатські митники задокументували одразу два порушення митного законодавства відносно іноземця, який переміщував через українсько-угорський кордон імпортний товар без належного декларування та оподаткування. Про це інформує прес-служба закарпатської митниці.

В автомобілі марки «Мерседес Бенц», керманич якого запевняв у «зеленому коридорі», що окрім особистих речей - ніяких інших товарів не перевозить, інспектори-пошуківці виявили у багажному відділенні значну кількість брендових парфумів, різні дороговартістні матеріали для стоматології та елітні алкогольні напої.

Загальна вартість «краму» значно перевищує дозволену митним законодавством суму для ввезення товару у «зеленому коридорі» на одну особу, а це – до 500 євро та до 50 кг.

Партія імпортного товару знаходилася у дорожніх сумках серед іншого багажу. Виявлену незадекларовану продукцію комерційного призначення 26-річний громадянин Молдови визнав своєю власністю.

Серед краму митники виявили:

  • 42 шт парфумів відомої торгової марки «Dolce & Gabbana»;
  • понад 50 одиниць різних матеріалів, що використовуються у стоматології – матрична система, фотополімерний матеріал, гіпергідрофільний силікон, набір для стоматологічних інструментів, периферійний віск, цементна рідина, набір цементної рідини тощо (німецького, японського та італійського виробництва).

Чоловік перевозив 26 літрів елітного алкоголю:

  • бренді,
  • віскі
  • вино (італійського, шотландського та французького виробництва).

Відтак, відносно молдаванина складено одразу два протоколи (за ч.2 та ч.3 статті 471 Митного кодексу України). Наразі виявлений імпортний товар вилучено, його остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт.

Зазначено, що одну справу розглядатиме Закарпатська митниця, іншу – суд.

Читайте також: песець, дорога техніка та сотні пачок кави: у мешканки Львівщини вилучили товарів на пів мільйона (ФОТО)

До слова, за недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, на порушників чекають штрафні санкції та конфіскація предметів правопорушення.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена