Патрульні врятували чоловіка, якому стало зле у зачиненій квартирі
Потрапити до квартири вдалося через балкон за допомогою драбини. У помешканні правоохоронці виявили чоловіка в безпорадному стані.
Львівські патрульні поліцейські прийшли на допомогу чоловікові з інвалідністю, якому стало зле в зачиненій квартирі на четвертому поверсі. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.
Повідомлення про чоловіка надійшло від сусідів, які були стурбовані тим, що він кілька днів не виходить на зв'язок і не відчиняє дверей. Ключі були в замку зсередини, що унеможливлювало потрапляння до помешкання.
Патрульні прибувши на місце, почули крики про допомогу. Вони одразу викликали медиків та рятувальників.
Потрапити до квартири вдалося через балкон за допомогою драбини. У помешканні правоохоронці виявили чоловіка в безпорадному стані.
Патрульні забезпечили доступ медикам, які надали потерпілому необхідну допомогу на місці. Також поліцейські зв'язалися з рідними чоловіка, щоб повідомити їм про ситуацію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Зеленський сподівається, що раунди переговорів щодо миру відновляться
- На Львівщині запустили сучасні рейкові автобуси PESA
- На Київщині військовий у СЗЧ, який вже раніше скоював вбивство, вбив 17-річну дівчину
- Навроцький забрав у Зеленського орден Білого Орла
- Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
Найчитаніше
- У Львові люди перекривали рух потягу (ВІДЕО)
- На Львівщині запустили сучасні рейкові автобуси PESA
- Стало відомо про загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львівському ТЦК відреагували на заяву адміністратора "Трухи" Максима Лавриненка
- У Львові перевірять роботу клініки, на яку скаржаться місцеві жителі
Коментарі