Павільйонів більше не буде: з підземного переходу на площі Митній приберуть крамниці
У підземному переході на площі Митній демонтують торгові павільйони та створять галерею. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Виконком Львівської міськради ще у 2019 році розірвав договір з орендарем підземного переходу на площі Митній. Орендар ТОВ «Інтерайс Україна» не ремонтував та не реконструював перехід, як цього вимагала угода. Компанія повинна була добровільно знести торгові павільйони, проте так цього і не зробила. Виконком ЛМР 12 березня вирішив демонтувати усі торгові павільйони у підземному переході на площі Митній.
Очільник міста запропонував облаштувати у підземному переході на площі Митній мистецький простір для молодих художників.
«Ми вкладаємо великі кошти в громадський простір поруч. Тому треба переговорити з авторами цього проєкту — компанією »Рутенія«, щоб вони також дали свою думку щодо переходу, і ми зробили там класний мистецький простір», — зазначив міський голова.
Відповідальними за знесення призначили комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» та Личаківську райадміністрацію. Демонтаж повинні провести упродовж 60 днів.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі