Перед судом постане мешканець Львівщини, який розбещував 11-річну дівчинку
Упродовж тривалого часу чоловік спілкувався з дитиною через месенджери
На Львівщині судитимуть чоловіка, якого обвинувачують у розбещенні малолітньої особи, виготовленні та розповсюдженні зображень порнографічного характеруза розповсюдження зображень порнографічного характеру та розбещення 11-річної дівчинки. Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.
У червні цього року обвинувачений через соціальну мережу Facebook познайомився з малолітньою дівчиною. Упродовж тривалого часу фігурант спілкувався з нею через месенджери. Достеменно знаючи вік своєї співрозмовниці, хлопець вів цинічно-відверті розмови на інтимні теми. Згодом запропонував їй зустрітися.
При зустрічах обвинувачений відносно 11-річної дівчинки вчиняв розпусні дії сексуального характеру. Окрім цього, фігурант виготовив власні фото порнографічного характеру та надсилав їх потерпілі.
Як повідомлялося раніше, на Рівненщині суд виніс вирок педофілу.
Досудове розслідування завершили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Львівського району. Його обвинувачують у розбещенні малолітньої особи, виготовленні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 2 ст. 156, ч. 2 ст. 301 КК України). Наразі обвинувачений перебуває під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі