Перед загорянням очевидці чули вибух: у Тернополі горів «Будинок правосуддя» (ФОТО, ВІДЕО)
Обставини надзвичайної події встановлюються
У Тернополі ліквідували пожежу в «Будинку правосуддя».
18 грудня о 21:31 надійшло повідомлення про пожежу в «Будинку правосуддя», на вулиці Острозького у Тернополі, повідомили у ГУ ДСНС у Тернопільській області.
О 22:01 загоряння, на площі 3 м.кв, ліквідоване співробітниками Служби порятунку, що оперативно прибули до місця виклику.
«Ймовірно, пожежа виникла через побутові причини. Обставини надзвичайної події встановлюються», зазначається у повідомленні.
За інформацією «Zaxid.net», очевидці повідомили про сильний вибух, а після того почалася пожежа. На місце прибули рятувальники, поліція загородила територію навколо суду. Вибух очевидці чули приблизно о 21:30, а після того помітили на 9 поверсі загоряння в одному із кабінетів. В будинку розташовано два суди – Господарський та Адміністративний суд Тернопільщини.
Читайте також: на Київщині у палаючій вантажівці загинув чоловік.
«Попередня причина – це загорівся холодильник. Від високої температури з сильним звуком тріснули вікна і тому людям здалося, що щось вибухнуло», – розповів речник поліції Тернопільщини Сергій Крета.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі