Передача Україні заморожених активів рф: у США почали термінові переговори з союзниками
Політики повинні визначити, чи направлять кошти Україні безпосередньо або будуть використовувати в інтересах Києва іншими способами
Американський уряд розробляє механізм передачі Києву російських коштів на відшкодування збитків. З цієї причини адміністрація Джо Байдена почала термінові переговори з союзниками. Про це пише The New York Times з посиланням на власні джерела.
У виданні зазначили, що підтримка такого заходу зростає в Конгресі, що «вселяє оптимізм» в Адміністрацію президента США.
Співрозмовники видання розповідають, що відповідні переговори з владою Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Канади та Японії останнім часом прискорилися, тому що в США хочуть розробити стратегію до 24 лютого 2024 року - другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Йдеться про приблизно 300 мільярдів доларів російських активів.
Байден поки не підписав стратегію передачі. Як пише NYT, політики повинні визначити, чи направлять кошти Україні безпосередньо або будуть використовувати в інтересах Києва іншими способами.
Читайте також: президент Чехії передбачає «значний зсув» у війні в Україні у 2024 році
Також вони обговорюють, які обмеження можуть бути пов'язані з цими активами. У тому числі - чи можуть їх витрачати на військові дії або тільки на відновлення економіки країни.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі