Передислокація ворожих військ: у білорусі кількість окупаційних військ може змінитися

Українська сторона стежить за тим, що відбувається по той бік кордону

Фото: ілюстративне

На території білорусі фіксувалося близько 9-10 тис. російських військових, але наразі спостерігається перекидання підрозділів збройних сил рф, які проходили в РБ навчання, тож кількість окупаційних військ на цьому напрямку може дещо змінитися.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко під час брифінгу.

За його словами, на території Республіки Білорусь російські військові проходять підготовку і навчання. І раніше ДПСУ фіксувала, що в Білорусі перебувають близько 9-10 тис. російських військових. Але наразі їхня кількість може змінитися.

«Зараз ми фіксуємо передислокацію з Білорусі в Росію тих підрозділів, які вже закінчили підготовку, тому зараз кількість російських військових на цьому напрямку може дещо змінитися. За ситуацією активно стежать наші підрозділи розвідки, в тому числі і Державної прикордонної служби, які фіксують все, що відбувається по той бік кордону», - повідомив Демченко.

За його словами, попри дії ворога, зараз основне завдання - мати сильну оборону на цьому напрямку і не допустити вторгнення. У зв'язку з цим триває нарощення оборонних позицій як по лінії кордону, так і в прикордонні. Такі заходи відбуваються по всій протяжності кордону з Білоруссю - від Волині до Чернігівської області.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів