«Перехід на воєнний час»: Білорусь проводить масові військові тренування біля кордону України
Збройні сили Білорусі розпочали чергові заняття з бойової готовності біля українського кордону, які триватимуть до 16 липня
Поблизу кордону України, Білорусь проводить масові військові навчання, основна ціль яких — це «перехід із мирного на воєнний час».
Про це повідомляє ГУР Міноборони України.
За даними Головного управління розвідки, заняття проводяться також серед строковиків після чергового призову на військову службу та освоєння новим поповненням програми початкової військової підготовки.
У межах вказаних зборів відпрацьовуються:
- питання організації охорони та оборони об’єктів військової та цивільної інфраструктури;
- виконання заходів воєнного стану;
- а також протидія диверсійно-розвідувальним групам.
Водночас, у період з 22 червня до 1 липня в Гомельській області заплановано проведення мобілізаційних навчань з військовими комісаріатами. До тренувань додатково залучатимуться усі категорії військовослужбовців, підрозділи, військові частини, з’єднання, органи військового управління. Головна ціль навчань та ж сама — це «перехід із мирного на воєнний час».
Також з 28 червня до 16 липня на території Жлобинського району, Гомельської області, заплановано проведення військових зборів з військовослужбовцями новостворених територіальних військ.
Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ також повідомляв, що підрозділи збройних сил Білорусі приводять до вищих ступенів бойової готовності.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі