Переселенка на Тернопільщині займалась сутенерством (ВІДЕО)
Проіснував незаконний бізнес не довго - лише 2 місяці
Правоохоронці на Тернопільщині викрили переселенку з Донеччини, яка займалась сутенерством. Жінці загрожує до п'яти років в'язниці
Про це повідомляє поліція Тернопільської області
Як повідомили у поліції, уродженка Донецької області, знайшла через інтернет двох повій та вирішила займатись незаконним бізнесом – сутенерством. Проте одну з дівчат не влаштували умови й вона поїхала додому. Співпрацювати з організаторкою погодилася лише жителька Хмельницького.
Проіснувала схема не довго – лише 2 місяці, оскільки незаконну діяльність виявили працівники міграційної поліції. Ще на початку січня оперативники отримали інформацію про те, що переселенка, яка оселилася в Київській області, підшуковує дівчат для роботи у секс-індустрії. Сутенерка в Тернополі винайняла квартиру, в якій оселилася повія і приймала там клієнтів.
«За годину послуг жінка брала 1500-2000 гривень. Частину заробітку віддавала організаторці, оскільки та оплачувала житло, шукала клієнтів та направляла їх до »підопічної«. До Тернополя переселенка приїздила рідко, бо фактично всю роботу виконувала дистанційно», – йдеться у дописі.
Читайте також: керівництво Департаменту міграційної поліції «кришувало» проституцію
Відомо, що 11 квітня правоохоронці провели обшуки в сутенерки на Київщині та в повії на Хмельниччині. Вилучили мобільні телефони, сім-картки й банківські картки.
Сутенерці слідчі уже оголосили підозру за сутенерство, а на її працівницю склали адмінпротокол. Триває слідство.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі