Переселилася з окупованої території: суд виніс вирок жінці, яка передавала росії дані про розміщення ЗСУ у Львові

Жінка переселилася до Львова з окупованої території

ФОТО: ілюстративне

У Львові судили переселенку з окупованої території, яка перебралася до Львова і передавала агентам рф інформацію про розміщення ЗСУ у місті. Личаківський районний суд виніс їй вирок і призначив покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Про це йдеться на сайті суду.

Зазначається, що 22 жовтня 2022 року о 08:12 на одній з вулиць у Львові вона зробила на власному телефоні скріншот з програми Google Maps, після чого обвела маркером територію парку, в якому розташовувалися підрозділи ЗСУ та військові формування, та переслала ці дані через Telegram cвоїй сестрі, яка проживає на росії.

А та, в свою чергу, поширила скріншот військовослужбовцю збройних сил російської федерації Снєговському В.С. з метою завдання ракетних ударів по зазначеному об’єкту.

Суддя визнав переселенку винною у несанкціонованому поширенні інформації про розмішення підрозділів ЗСУ (ч. 2 ст. 114-2 ККУ). Їй призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Читайте також: мешканець Хмельницького відсудив у росії 200 тисяч гривень моральної компенації через війну

“Вирок суду не набув законної сили і на нього може бути подана апеляційна скарга в порядку та строки визначені ст.395 КПК України, протягом 30 днів з дня проголошення”, – додали в суді.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також