Пересування в “червоних” зонах повинні бути однакові: на Прикарпатті відбувся страйк (фото)
У понеділок зібралися кількадесят прикарпатців на пікет під стінами Івано-Франківської ОДА, пишуть «Версії».
Працівники залізничного транспорту та небайдужі громадяни вимагають відновити приміське сполучення.
Умови пересування в “червоних” зонах для всіх областей повинні бути однакові - основне гасло протестувальників.
“Експлуатація та ремонт приміських поїздів та забезпечення паливно-мастильними матеріалами йде за рахунок залізниці, а чомусь вирішує питання про їх курсування або зупинку Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Причина цього не з’ясована. Люди зараз сидять без роботи, змушені звільнятися, виїжджати за кордон, бо їм треба годувати сім’ї, а нема за що. У нас не такі високі зарплати, щоб ми могли собі дозволити доїзд до робочих місць”, — відзначив один із учасників пікету.
Люди кажуть, що якщо вже є обмеження для “червоної” зони, то вони повинні бути однаковими для всіх областей, а не вибірково.
“Ми як ті кроти, копаємося в тій землі аби мати цибульку, бурячок, петрушку, картоплю, аби ми не вмирали з голоду. Чому не пускають цей транспорт. Я не розумію, “червона” зона, тоді чому Харків їде? Київ–Харків? Ті поїзди їдуть, то що біля них “червоної” зони нема? А для приміських поїздів є “червона” зона. Це обурює нас. У нас прохання – пустити поїзди, щоб ми доїхали на дачу”, — заявила прикарпатка, учасниця пікету.
Як повідомив у мережі журналіст Роман Клим, згодом ініціативну групу, після кількох спроб потрапити до обласного начальства, правоохоронці врешті-решт пропустили.
Як повідомив на сторінці у "Facebook" міський голова Руслан Марцінків, він також приєднався до протестувальників. Він вимагав разом з людьми відкрити промислові ринки та магазини.
"Сьогодні, разом з підприємцями, ходили в обласну державну адміністрацію — добиватися можливості, щоб люди працювали.
Тривалий карантин виснажує. Люди лишаються без засобів для існування. Але «червону зону» у нас ще не припиняють. Тому мусимо шукати шляхи, як відновити роботу законно і безпечно.
У ОДА уже нормально віднеслися до цієї вимоги. Обіцяли сьогодні ж пропрацювати можливість відновлення роботи — впродовж 4 годин. Тому скоро нарешті буде відомо — як, коли і за яких умов промислові ринки зможуть працювати.
Міська влада всіляко підтримає підприємців. Тепер – слово за обласною адміністрацією. Чекаємо", — написав Марцінків.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі