Перша партія вакцини "Pfizer" прибула в Україну (відео)
У п’ятницю, 16 квітня, Україна отримала першу партію вакцини «Pfizer» проти коронавірусу. Трансляцію з аеропорту вів “Прямий“.
Зазначимо, що спеціальний рейс прибув в аеропорт “Київ” і доставив в Україну перші 117 тисяч доз вакцини компаній «Pfizer» та «BioNTech». Вакцина прибула до України у рамках програми «COVAX».
Додамо, що вакцина «Pfizer»/«BioNTech» — це препарат, розроблений німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech», спільно з американським фармацевтичним концерном «Pfizer». Виробляється на заводах в США і Європі.
Згідно з планом вакцинації населення від коронавірусної хвороби, перша партія вакцини «Pfizer»-«BioNTech» у кількості 117 тис доз передбачається для щеплення людей похилого віку, які перебувають в інтернатах, а також працівників ДСНС та ДПСУ.
Нагадаємо, що 13 квітня в Україні почався процес вакцинації населення проти коронавірусу препаратом «CoronaVac» китайської компанії «Sinovac Biotech».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі