Перші трамваї зі Швейцарії сьогодні вирушили до Львова

До кінця року місто отримає ще 4 трамваї з Берна

До Львова вирушили перші два низькопідлогові трамваї для транспортування до Львова. До Львова електротранспорт приїде через тиждень. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Попередньо відомо, що трамваї курсуватимуть на маршрутах №1 та №7.

«Для безперешкодного курсування швейцарських низькопідлогових трамваїв у Львові, потрібно буде привести до нормативів висоту платформ на 5 зупинках вздовж трамвайних маршрутів №1 та №7. Це зупинки "Личаківський цвинтар", «Погулянка», Янівський цвинтар" та дві зупинки "Дорошенка". Після завершення всіх процедур трамваї зможуть виїхати на наші лінії», – зазначив керівник департаменту міської мобільності ЛМР Олег Забарило.

Читайте також: У Львові медики врятували 8-річну дівчинку із вродженою вадою серця (ФОТО)

До кінця року Львів отримає ще 4 трамваї з Берна, а решту – на початку 2025 року. крім передачі транспорту, проєкт передбачає навчання для львівських працівників, а також покращення інфраструктури та матеріально-технічної бази трамвайних майстерень.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті