Перший випадок в історії: на росії вражено новітній Су-57 (ФОТО)
Найсучасніший винищувач москви
Вперше було уражено російський багатоцільовий винищувач Су-57. Сталося це на території аеродрому «Ахтубінськ» в Астраханській області росії. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
«8 червня 2024 року на території аеродрому »Ахтубінск« в Астраханській області рф, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення, уражено багатоцільовий винищувач держави-агресора Су-57», - йдеться в повідомленні.
Про це свідчать супутникові знімки стоянки літака на ворожому аеродромі. Так, на знімках видно, що 7 червня Су-57 стоїть цілий, а вже 8 червня біля нього зʼявились вирви від вибуху та характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження.
«Ураження Су-57 ― перший такий випадок в історії», - підкреслили розвідники.
Довідково:
Су-57 ― найсучасніший винищувач Москви, який здатен використовувати для ударів ракети Х-59 та Х-69. На озброєнні повітряно-космічних сил Росії перебувають лічені одиниці вказаних бойових літаків.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський різко висловився про виїзд за кордон
- Під час ударів по Україні деякі Patriot стояли порожні через брак ракет
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Трамп більше тиснутиме саме на Україну, - NBC News
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Увага! У Львові знайдено дитину, яка не може про себе нічого сказати
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
Коментарі