Першого заступника Міністра охорони здоров’я намагалися вбити: подробиці від правоохоронців (ФОТО)
Фігурантів затримали «на гарячому», коли вони намагалися передати гроші при купівлі вогнепальної зброї для вчинення злочину

Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції запобігли убивству першого заступника Міністра охорони здоров’я. За результатами комплексних заходів було затримано двох спільників, які збиралися ліквідувати посадовця найближчим часом. Про це повідомила СБУ.
Фігурантами виявилося двоє жителів Київщини. Вони декілька місяців стежили за першим заступником Міністра, вивчали його розпорядок дня та маршрути пересування.
Щоб ліквідувати посадовця із пістолета, вони тривалий час ходили у приватний тир і практикували свої навички зі стрільби.
Потім зловмисники почали підшукувати продавця зброї на чорному ринку, але в момент передачі коштів за пістолет їх затримали співробітники СБУ та Нацполіції.
Наразі фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Фото: СБУ



Читайте також: СБУ викрила підприємство, яке допомагало росії у створенні ядерної зброї (ФОТО)
Також вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.
Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- Спецслужби затримали адвоката з Львівщини (ФОТО)
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
- На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який три роки вважався безвісти зниклим
- Український водій на фурі вчинив переполох на німецькому автобані: 120 км його переслідували гелікоптери та екіпажі поліції (ФОТО)
Коментарі