Пес Патрон під час розмінування потрапив під ворожий обстріл із реактивної системи залпового вогню

Знаменитого пса-сапера врятували

Фото: Балаклійська МВА

Пес Патрон разом зі своїми колегами з ДСНС брав участь у розмінуванні в районі Балаклії, де потрапив під обстріл 5 червня.

Про це повідомили в Балаклійській міській військовій адміністрації

Враженнями від роботи на Харківщині знаменитий пес-сапер поділився в Instagram.

“Дуже ефективно відпрацювали знову на Харківщині поблизу Балаклії. Ви знаєте, що це місто досі зазнає ракетних ударів. Так було і коли ми перебували там. Я почув свист і гул, але подумав, що то мої керовано збираються підірвати вибухонебезпечні предмети. Та Михайло чомусь хутко мене переніс в укриття та накрив собою. Тоді я зрозумів, що це була ворожа ракета. Дуже близько. На жаль, тоді загинула одна людина та ще 9 було поранено. Я був в укритті, мене врятувала моя людина”, – написали на сторінці Патрона у соцмережі.

Начальник частини піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Чернігівській області Михайло Ільєв в ефірі національного марафону 8 липня розповів, що він разом із Патроном повернувся з ротації тиждень тому.

“Працювали на території Харківської області, допомагали колегам, місцевому населенню. Великий період дані населені пункти перебували в окупації і агресор для нас залишив дуже багато різноманітних “подарунків”, які перебувають в землі, в лісопосадках, у полях, у будівлях. Необхідно найшвидше очистити цю територію, щоб люди могли повертатися, відбудовуватися і жити нормальним життям”,  сказав Ільєв.

Він додав, що Патрон спеціалізується на протитанкових і протипіхотних мінах.

“Він нам допомагає своїм надзвичайно розвинутим нюхом. Він вишукує і подає команду, а потім хлопці знешкоджують”,  додав Ільєв.

Читайте також: у Львові відбулося спецпогашення марки «Пес Патрон».

Нагадаємо, Балаклія опинилася під обстрілом 1 липня. За даними прокуратури та поліції, по місту били з РСЗВ.

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко