Петиція львівського письменника про «нюдси» вже набрала майже 20 тисяч голосів
Якщо небере ще 5 тисяч голосів — глава держава буде змушений її розглянути
Петиція щодо легалізації еротики та порно, яка викликала резонанс в суспільстві, набрала значну кількість голосів. Про це пише «Уніан».
Українці дуже активно кинулися підтримувати петицію про легалізацію еротики та порно. Якщо документ набере 25 тисяч голосів, то його розгляне президент Володимир Зеленський.
Відповідна петиція № 22/146438-еп оприлюднена на сайті глави держави.
Віддати свій голос на підтримку такої «важливої» ініціативи можна впродовж ще наступних 76 днів. З дня її публікації — 4 червня — «за» петицію проголосували 19 388 осіб. Для того, щоб вона потрапила на розгляд до президента ще необхідно зібрати 5612 голосів.
За словами автора петиції, львівського письменника і музиканта Тараса Сіромського, більшість розвинених держав не мають заборон на порнографічну діяльність, а в Україні цей закон приймався з міжнародними зауваженнями, що він порушує свободу слова.
Крім того, він вважає, що цей закон не має ніякого сенсу, тому що всі, хто хоче легально зніматися в порно, може виїхати за кордон та підіймати економіку іншим державам. В результаті він лише шкодить економіці та правам людини в Україні, а суди за його порушення нагадують Середньовіччя.
У ЗМІ час від часу з’являються новина про те, що українська поліція стежить за дівчатами, які продають «нюдси», і навіть купує такі фото, щоб знайти склад злочину, здавалося б, у невинному занятті.
Нагадаємо, львівський письменник на сайті президента зареєстрував петицію.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі