Петиція про заборону УПЦ Московського патріархату набрала достатню кількість голосів
Тепер звернення розгляне президент України
На сайті Офісу президента України петиція з пропозицією заборонити діяльність установ, що підпорядковуються країні-агресорці (серед них і релігійних), набрала необхідну кількість підписів для того, щоб звернення розглянув глава української держави.
Станом на вечір понеділка, 28 листопада, підписантів було 25 486.
Відповідні дані відображаються на офіційному сайті ОП. Автором петиції №22/171258-еп є народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.
Він попросив у президента Володимира Зеленського підтримати законопроєкт 8221, який передбачає заборону діяльності установ, що підпорядковуються рф. У тексті передбачається дострокове припинення всіх документів оренди, найму чи лізингу.
Заявляється, що «це допоможе повернути у власність держави такі знакові об'єкти як Києво-Печерська, Свято-Успенська Почаївська та Святогірська лаври».
Відповідно до законодавства, розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Відповідь Зеленського на пропозицію має бути опублікована на сайті ОП.
Нагадаємо, СБУ провела контррозвідувальні заходи на території Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП).
Під час обшуку слідчі стали свідками фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП Архімандрита Никити з хлопцем, що співає в місцевому хорі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі