Петра Радковця поховають на Личаківському кладовищі

Вічна пам'ять!

Петро Радковець знайде останній спочинок на Личаківському кладовищі - місці, про яке він так любив розповідати на своїх екскурсіях. Про це повідомила родина Петра Радковця.

Чин похорону розпочнеться у вівторок, 7 лютого, о 14:00, у Храмі Пресвятої Трійці УГКЦ по вул.Тершаковців, 11а.

Парастас - сьогодні (у понеділок, 6 лютого), о 19:00 у Храмі Пресвятої Трійці УГКЦ.

Довідка: Петро Радковець – відомий  екскурсовод, знавець міста Львова. Народився у 1964 року у Львові. Служив в армії. Закінчив Львівський поліграфічний інститут (сьогодні Українська академія друкарства).

Петро мав роботу у компанії з виготовлення взуття «Прогрес», у Львівській науковій бібліотеці імені В. Стефаника, Горохівській друкарні, видавництві «Центр Європи».

Останнім часом професійно займався проведенням екскурсій по Львові. Учасник низки проектів про Львів. Член історичної секції «Товариства Лева».

Петро Радковець був одним з найвідоміших львівських та українських гідів. Його авторські екскурсії тішили гостей нашого міста упродовж останніх 20 років. Мав ліцензійне посвідчення львівського гіда під номером 1, яке офіційно отримав від Львівської міської ради. Одним з останніх за його участю став проєкт «Місто лікує» - безкоштовні прогулянки Львовом для захисників та військових ветеранів

Нагадаємо, у неділю 5 лютого помер Петро Радковець.

 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт