Петро Димінський сьогодні вилетів зі Львова до Женеви
У понеділок вранці Петру Димінському була офіційно вручена повістка на допит і він був попереджений, що йому буде запропоновано здати зразок своєї ДНК слідчому. Про це повідомляє Антон Геращенко у соціальній мережі Facebook.
Допит був призначений на середу 23 серпня.
Сьогодні вранці слідство законним чином отримало неспростовні докази того, що за кермом автомобіля «Mercedes» був точно не 43-річний охоронець Петра Димінського, який взяв вину за смертельне ДТП на себе.
Також сьогодні, о 14:00 Генеральна прокуратура, визначила підслідність розслідування справи про можливу причетність Петра Димінського до загибелі Наталії Тріль за Головним слідчим управлінням Нацполіціі.
Через годину Петро Димінський, який на сьогоднішній день поки ще має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви.
Антон Греащенко також, попередив Петра Димінського, що якщо він завтра не з'явиться на допит до слідчого і не здасть для експертизу пробу ДНК, це буде непрямим доказом того, що за кермом «Mercedes» був зовсім не 43-річний охоронець.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі