Петро Порошенко прокоментував сьогоднішнє засідання суду (ВІДЕО)
Петро Порошенко виступив перед своїми прихильниками, які зібрались під Печерським судом.
П’ятий президент України Петро Порошенко вийшов до своїх прихильників, які влаштували мітинг за нього біля Печерського районного суду Києва. Про це повідомляють «Українські Новини».
Порошенко повідомив, що суд запропонував йому безкоштовного адвоката замість його власного.
Експрезидент відмовився від такої пропозиції.
Також він повідомив, що слідство не може сказати де, коли та за яких обставин вони йому повідомили про підозру.
За словами Порошенка, суддя оголосив перерву на невизначений час, за цей час команда Порошенка спробує детально ознайомитися зі справою.
Нагадаємо, сьогодні зранку Петро Порошенко вилетів з Польщі та прибув в Україну одразу на судове засідання.
Державне бюро розслідувань і Служба безпеки України підозрюють Порошенка у державній зраді через його сприяння постачанню вугілля з окупованих територій Донецької та Луганської областей для українських державних підприємств.
У Держприкордонслужбі запевнили, що не заважали Порошенку повертатися до України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі