П'яний чоловік за кермом "Avia A-31" збив жінку на Львівщині (ФОТО)
Потерпіла отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
У четвер, 12 вересня, у місті Турка Самбірського району трапилася дорожньо-транспортна пригода, у якій травмувалася літня жінка. Подія сталася близько 15.00 години, на вулиці Молодіжній. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
За даними поліцейскьких, водій автомобіля Avia A-31, 58-річний житель одного з сіл району, здійснив наїзд на пішохода, 64-річну місцеву мешканку.
Внаслідок ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
"Встановлено, що водій керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Він затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід", - йдеться у повідомленні.
Фото: ГУНП у Львівській області
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.
Раніше повідомляли: у Львівській області сталася ДТП з участю велосипедиста
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі