Під Бахмутом загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка (ФОТО)

Вічна пам'ять Герою!

Захищаючи Українську Державу від російського загарбника, під Бахмутом загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Євген Біліченко. Про це інформують у прес-центрі університету.

Героєві було 24 роки. Відомо, що Євген загинув 15 березня 2023 року, однак в прес-службі навчального закладу дані оприлюднили лише зараз.

Відомості про Героя: Євген Біліченко навчався на кафедрі екології біологічного факультету Львівського університету у 2016-2018 роках.

Читайте також: загинув відомий спортсмен, який захищав Україну з самого початку повномасштабного вторгнення

 По завершенню навчання вступив до військової академії.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку із непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим