Під час чергової спроби штурму Чорнобаївки загинув російський генерал

Командувач 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу РФ Яков Резанцев

Фото: Цензор.нет

Збройні сили України ліквідували командувача 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу РФ генерал-лейтенанта Якова Резанцева. Інформацію про загибель високопосадовця опублікували на сайті МВС України «Шукай своїх», повідомляє «Дзеркало тижня».

У свою чергу у четвер увечері радник голови Офісу президента України Олексій Арестович повідомив, що наші війська завдали удару по командному пункту ворожої 49-ї армії.

За попередньою інформацією, російського генерал-лейтенанта було ліквідовано під час чергової спроби штурму окупантами Чорнобаївки.

За даними російських ЗМІ, Яків Резанцев 1973 року народження. На військовій службі з 1990 року. З серпня 2020 — командувач 49 загальновійськовою армією Південного військового округу, Ставрополь. 2021 року отримав військове звання генерал-лейтенант. Воював у Сирії.

Як зазначають західні військові експерти, загибель в Україні генералів російської армії свідчать про відчай в армії РФ, адже чиновники такого рангу зазвичай не перебувають на передовій.

Читайте також