Під час нічної атаки на Київщину, рятуючи життя інших, загинув водій екстреної медичної допомоги
Без батька залишились двоє дітей
Нічна атака на Київщину забрала життя водія екстреної медичної допомоги, повідомили у МОЗ України.
Читайте також: вночі 22 березня у м. Ржищів Київської області внаслідок ворожої атаки частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох гуртожитків та навчальний корпус професійного ліцею.
«Медведенко Сергій Сергійович, 1984 р.н. Поклав своє життя, рятуючи життя інших. Без батька залишились двоє дітей», зазначається у повідомленні.
О 9:54 рятувальники дістали з-під завалів гуртожитку тіло ще одного загиблого. Таким чином кількість жертв нічної дронової атаки росіян зросла до 4.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі