Під час нічної атаки росія задіяла безпрецедентну кількість авіації
Було кілька десятків бортів
Росія задіяла безпрецедентну кількість авіації для нічної атаки на Україну. Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону.
«Сьогодні вночі була безпрецедентна кількість авіації: кілька десятків бортів. Нетипово. Саме в нічний час знаходилися у повітряному просторі. Це і безпілотники, і тактична авіація, які атакували Україну разом тими засобами, про які ми з вами говорили: крилатими ракетами та »Шахедами«. Активність авіації була високою» - сказав Ігнат.
Саме тому винищувачі F-16, які має отримати Україна, не повинні поступатися російським літакам за тактико-технічними характеристиками.
Ігнат пояснив, чому важко збивати «Шахеди»:
«Не завжди є там засоби ураження, які противник намагається обійти. Ну і зрештою удари противник планує заздалегідь. Він намагається вразити об'єкти, які ми захищаємо і прокладає маршрути саме таким чином».
Читайте також: Повітряні сили розкрили подробиці атаки на Україну вночі 18 вересня
Так не всі «Шахеди». Але ж і напрямки ворог вибирає різні. І атаки з різних напрямків по різних маршрутах. Атаковано Одеську, Миколаївську область «Шахедами». Ну а ракети знищувалися в Дніпропетровській, Полтавській областях та на Хмельниччині".
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі