На Львівщині під час перевірки інспекція виявила у перевізника 15 порушень
За результатами перевірки роботи ТзОВ «Самбірське АТП-14608» інспектори склали 15 адміністративних матеріалів
Департамент дорожнього господарства Львівської ОВА провів перевірку дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на ліні перевізника ТзОВ «Самбірське АТП-14608». Про це повідомив директор департаменту Орест Шуліковськийю
Під час огляду було зафіксовано неналежний технічний стан транспортних засобів та суттєві недоліки в їхньому екіпіруванні.
В автобусах була відсутня необхідна інформація про номер маршруту та найменування населених пунктів, через які пролягає шлях. За виявлені порушення на відповідальних осіб склали 15 матеріалів про адміністративні правопорушення.
Департамент закликає мешканців області не ігнорувати порушення перевізниками розкладу чи схем руху та звертатися на «Гарячу лінію області» за коротким номером 1684 або на «Урядову гарячу лінію» за номером 1545.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася смертельна ДТП
У ДТП відбулося зіткнення трьох автомобілів: «Volkswagen Passat», «Audi E-tron» та «Daewoo Lanos»
На Львівщині водій позашляховика збив на смерть пішохода
Трагедія сталася у селі Борщовичі: від отриманих травм 31-річний чоловік помер на місці аварії
На Львівщині у ДТП загинув 35-річний водій мінівена
Внаслідок аварії водій мінівена отримав важкі тілесні ушкодження та був терміново госпіталізований у реанімаційне відділення. Незважаючи на зусилля медиків, чоловік помер у лікарні
Найкоментованіше
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На Львівщині кількість мільйонерів зросла майже на третину
- Рада підтримала у першому читанні перейменування "копійки" на "шаг"
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
- У пʼятницю Львівщина попрощається з воїном Віктором Фромелем
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
Коментарі