Під час пошуку «диверсантів» у Брянській області, росгвардійці підірвалися на міні

Четверо поранених

Під час зачистки території у Брянській області, де силовики шукають «українських диверсантів», машина «Росгвардії» підірвалася на міні. Інцидент трапився у селі Сушани. . В результаті було поранено четверо окупантів.

Про це повідомили російські пропагандистські джерела. Крім того, окупанти заявляють, що їм нібито вдалося «витіснити» українське угруповання.

Так, депутат Держдуми Олександр Хінштейн заявив, що в ході зачистки території Сушан, куди сьогодні проникла «українська ДРГ», було поранено чотирьох росгвардійців.

«Їхній автомобіль підірвався на міні і троє співробітників брянського СОБР, а також вибухотехнік ОМОНа отримали легкі осколкові поранення. На даний момент їх життю нічого не загрожує», – повідомив він.

Важливо відзначити, що у ФСБ країни-агресора заявили, що нібито витіснили «українську ДРГ» за межі російської федерації. Після цього по них нібито завдали артилерійського удару.

Нагадаємо, розвідка прокоментувала ситуацію з українською ДРГ у Брянській області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині