Під час російського обстрілу загинув поліцейський (ФОТО)
Без батька залишилося двоє дітей
На Сумщині під час виконання службових обов'язків загинув правоохоронець Вадим Листопад. Про це 24 березня повідомили у прес-службі Національної поліції України.
«Сьогодні опівночі внаслідок ворожого обстрілу м. Білопілля загинув 37-річний старший інспектор сектору реагування патрульної поліції лейтенант поліції Вадим Листопад», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що без батька залишилось двоє дітей та велика родина.
«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Вадима. Загиблий поліцейський був світлою та гідною людиною, відповідальним та професійним працівником», - йдеться у дописі.
Читайте також: вночі ворог обстріляв пункт незламності: є загиблі
Додамо, що в ніч проти 24 березня російські загарбники атакували Сумську область керованими авіаційними бомбами, яких було більше десяти. Крім того, цього разу для ударів по українських містах окупанти використали також «Шахеди», високоточні авіаційні ракети Х-59 та протилокаційні ракети Х-31.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі