Під час російської атаки по Львову дивом вижив легендарний футболіст «Карпат»
У його будинок потрапила ракета
Вночі, 6 липня росіян вдарили по Львову, внаслідок влучання ракети загинуло щонайменше 4 людини, серед яких дивом не опинився легендарний футболіст львівських Карпат Володимир Данилюк. Про це повідомив у фейсбук Олександр Паук.
Ворожа ракета влучила у старовинний будинок, у якому проживав легенда футбольного клубу Карпати Львів Володимир Данилюк.
Найкращий бомбардир в історії «левів» дивом залишився живим. Після ударної хвилі помешкання колишнього футболіста залишилось без вікон та дверей, але завдяки дружині Ярославі, вони вижили. Кохана Володимира Данилюка не розгубилась та допомогла чоловіку вибратись із зруйнованої квартири.
Родина жила у квартирі номер 9, саме під цим номером Данилюк виступав під час футбольної кар'єри.
На жаль, інші мешканці будинку не змогли пережити трагічну ніч.
«Цивілізований світ спільно з нами повинен заблокувати росіянам вільне пересування по землі, повітрям і водою та ізолювати цю мерзоту від себе років на – 5,» – йдеться у публікації.
Читайте також: мер міста прокоментував ситуацію з укриттями під час удару по Львову (ВІДЕО)
76-річний Володимир Данилюк виступав у зелено-білій футболці із 1966-го по 1978-й роки. За цей час встиг зіграти 293 поєдинки, у яких забив 88 голів. Данилюк продовжує залишатись найрезультативнішим бомбардиром в історії львівського клубу.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі