Під час штурму ворожих позицій загинув відомий легкоатлет з Львівщини Юрій Мочульський

Прощання з Героєм відбудеться у суботу, 9 вересня у Львові

Захищаючи Україну від окупантів, загинув 28-річний Юрій Мочульський, повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Під час навчання в школі Юрій тренувався у ДЮСШ міста Буськ, спеціалізувався у бігу на середні дистанції. Тривалий час тренувався у Дитячо-юнацькій спортивній школі №2 (нині — Дитячо-юнацька спортивна школа імені О. Дем’янюка). Він неодноразово виборював нагороди на обласних та всеукраїнських змагань, був членом збірної команди Львівської області.

Диплом бакалавра отримав у Львівському державному університеті фізичної культури та спорту імені Івана Боберського. У перші дні повномасштабної війни повернувся з-за кордону в Україну і разом з Дмитром Дем’янюком, відомими легкоатлетом та чоловіком сестри Орисі, приєднався до 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Отримав поранення та повернувся на фронт у лавах «Азову».

Загинув Юрій під час штурму ворожих позицій.

Прощання з Героєм відбудеться у суботу, 9 вересня. Чин похорону розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (Львів, вулиця Театральна, 11). Після відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Читайте також: за Україну загинув воїн з Львівщини Тарас Гурський.

Поховання воїна відбудеться в селі Купче, де він народився та виріс, орієнтовно о 13:00-14:00.

 

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко