Під час удару поблизу місця зустрічі Зеленського та Міцотакіса загинуло дев'ять військових моряків (ФОТО)

Вічна пам'ять!

Фото ілюстративне

В Одесі попрощалися з дев’ятьма військовими моряками, що загинули через ракетний удар, який було завдано по місту 6 березня неподалік від місця, де перебували президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс. Про це повідомила ветеранська організація Veterans Hub Odessa.

У понеділок, 11 березня Одеса прощалася з шістьма військовими моряками. Це 26-річні головний старшина Станіслав Хохлов та матрос Петро Корнієнко, 31-річний старшина 2 статті В'ячеслав Васильєв, 35-річний молодший сержант Володимир Бутов. Також попрощалися з 37-річним старшим матросом Юрієм Слепченком та Андрієм Ліхном, якому 12 березня мало виповнитися 28 років.  

Минулими вихідними прощалися зі ще трьома загиблими.

«Одеса прощалася з військовими моряками, які загинули в результаті ракетного удару російських терористів по нашому місті», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: росія вдарила по Одесі поблизу місця, де перебував Зеленський

Загинули старшина 2 статті Микола Тягій та матрос Олександр Коноваленко (обидва 1985 р. н.), а також 25-річний матрос Віталій Малютін. Організація оприлюднила фото загиблих, у всіх одна й та сама дата смерті – 6 березня 2024 року.  

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт