Під час утеплення фасаду травмувався робітник зі Стрия
Вчора, 1 жовтня, близько 12.00 год., до поліції надійшло повідомлення про те, що на висоті восьмого поверху на страхових канатах, прикріплених до будинку, висить чоловік, ймовірно без свідомості.
На місце події негайно прибули працівники поліції, рятувальники та медики. Потерпілого зняли з канатів, після чого каретою швидкої допомоги доправили у лікарню.
Поліцейські попередньо встановили, що 25-річний місцевий мешканець отримав травми під час виконання робіт з утеплення фасаду будинку.
«За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років або без такого.
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі