Під час виконання бойового завдання загинув танкіст з Львівщини

Андрій Крента поліг у бою на Донеччині

Захищаючи Україну, під час виконання бойового завдання, загинув військовослужбовець Андрій Крента з Львівщини.

«З глибоким сумом повідомляємо про воїна з Городка, що відійшов до війська небесного - Крента Андрій Володимирович, городківчанин, 1972 року народження», повідомили у Городоцькій територіальній громаді.

«У середині листопада без вагань став на захист України у складі 4 ОТБр. Загинув 18 січня на Донеччині, у зіткненні з ворогом під час виконання бойового завдання.

Вічна і світла пам'ять Герою, щирі співчуття дружині Оксані, доньці Ірині, сину Святославу, усім близьким. Дякуємо Андрію за чин, дякуємо за Україну», зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у бою проти російських окупантів загинув Народний Герой України, бойовий медик Роман Бабич з позивним «Диск». 

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни