Під час виконання бойового завдання загинув український пілот-винищувач

Владислав Савєльєв рвався в бій, щоб захищати Україну

В боях за Україну 2 червня загинув український воїн, пілот винищувача Владислав «NOMAD» Савєльєв. Він рвався захищати рідну землю, а після перемоги мріяв вирушити з друзями та родиною у Норвегію. Саме над цією країною близькі полеглого Героя збираються розвіяти його прах, аби втілити його мрію бодай після смерті.

Як пише «Оbozrevatel», про гірку втрату повідомив близький друг та колега Владислава, Дмитро Шкаревський.

«В пʼятницю, 2 червня, на бойовому завданні загинув мій близький друг, пілот винищувача Владислав Савєльєв (позивний «NOMAD»).⠀Він був чудовою людиною! Хорошим другом, чоловіком, батьком, сином своїх батьків та України. Навіть перебуваючи у довгому відрядженні за кордоном, він рвався в бій як ніхто, щоби захищати свою Україну, бо не міг спокійно спостерігати здалека", – написав Шкаревський.

Український пілот також розповів про мрію свого полеглого друга та про те, як ті, хто знав і любив Владислава, збираються здійснити його заповітне бажання бодай після його смерті.

"Війна забрала щось в кожного з нас. Владислав віддав найдорожче - життя.⠀Його найбільшою мрією після нашої перемоги-відправитись з друзями та сімʼєю у Норвегію. Ми з вами зможемо здійснити його мрію, на жаль, посмертно. Його прах буде розвіяно над фіордом Норвегії.⠀

Читайте також: завтра Львів попрощається із загиблим на Харківщині нацгвардійцем.

«Влад… я досі не можу повірити, в те що Тебе вже з нами немає! Ти для мене назавжди залишишся дуже близьким другом! Вічного Тобі польоту!» – написав побратим Героя.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко

Читайте також