Під час війни постраждав колишній воротар «Динамо»

Святослав Сирота багато зробив для футболу

Колишній воротар рівненського «Вереса» та дніпропетровського «Дніпра» Святослав Сирота, який після завершення професіональної кар’єри пробував свої сили у суддівстві та роботі на різних посадах в ФФУ, ПФЛ, клубах України, Молдови та Грузії став на захист України. Про це пише «UA Football».

51-річний Сирота нещодавно під час чергового протистояння ворогові зазнав серйозного пошкодження.

«Після того, як на початку російського вторгнення Святослав відвіз свою сім’ю на Львівщину, він пішов на війну добровольцем і потрапив на передову. Враховуючи, що ніколи не воював і не був в армії, йому довелося пройти короткочасну підготовку, після чого вирушив у Лисичанськ. Спочатку там боїв не було, однак згодом Луганська область стала гарячою точкою і на Сироту чекало непросте випробування на першій лінії. На жаль, під час ворожого обстрілу його серйозно контузило. Впродовж трьох днів він почувався дуже погано, проте через запеклі бої госпіталізувати його та інших поранених було вкрай складно. Та врешті-решт Святослава вдалося перевезти до Дніпра — спочатку він потрапив у лікарню, а потім його було переведено до військового шпиталю. Сьогодні вже четвертий день, як він там знаходиться», — розповів його колишній одноклубник Володимир Шаран, з яким виступали у «Дніпрі» у середині 90-х років.

«Святослав — людина, яка чимало зробила для футболу. З Сиротою ми грали разом у «Дніпрі» впродовж півтора року — з другого кола сезону–1994/95 та у сезоні–1995/96, а до цього пам’ятаю його ще з часів перебування у київському «Динамо». Ще двоє колишніх гравців «Дніпра» – Андрій Полунін та Олег Шелаєв підтримують Святослава, всіляко допомагаючи у важкий для нього час», — додав Шаран.

Читайте також