Під час виконання бойового завдання загинув Герой зі Львівщини Олег Глущак
Життя воїна обірвалося під час виконання бойового завдання 07.01.2026 року
Глинянська територіальна громада повідомила, що підтвердилася загибель військовослужбовця Глущака Олега Ярославовича, 14.07.1977 р.н., жителя села Брюховичі.
Народився Олег в м.Глиняни де проживав , навчався у школі, де пройшли юнацькі роки. Тривалий час вважався зниклим безвісти, та надії і сподівання рідних на повернення Олега додому живим, не підтвердились.
Життя воїна обірвалося під час виконання бойового завдання 07.01. 2026 року. Солдат, Стрілець 2 відділення 3 стрілецького взводу , стрілецької роти. Олег Глущак загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Ямпіль Краматорського району Донецької області.
Глинянська міська рада висловила щирі співчуття рідним, близьким побратимам та всім, хто знав Захисника. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі.
Про час зустрічі траурного кортежу та чин похорону буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі