Під колеса вантажівки на Львівщині потрапив велосипедист

ПДР ніхто не скасовував

У четвер, 14 липня, близько 22:30 год., на автодорозі сполученням «Великі Мости–Рава-Руська» в одному з сіл Червоноградського району відбулася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.

Водій вантажівки скоїв наїзд на велосипедиста.

«Як попередньо встановили правоохоронці, водій вантажного автомобіля «ДАФ», 55-річний мешканець міста Червоноград, скоїв наїзд на велосипедиста, мешканця одного з сіл району, віком 45 років. Внаслідок зіткнення, велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доправлений до лікарні», — повідомили в поліції.

За фактом слідчі відділення поліції № 2 Червоноградського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — обмеженням волі на термін до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.

Проводиться досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують обставини події.

Нагадаємо, що вчора також сталася ДТП зі смертельними наслідками.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті